הושקה האפליקציה החדשה שתעדכן את הציבור על מצב הניקיון ועומס המטיילים במאות אתרים בטבע הישראלי

אפליקציה חינמית חדשה, של החברה להגנת הטבע, “בשביל הטבע”, המושקת היום (רביעי), תאפשר לכל מטייל, לקבל מידע על מצב הניקיון ועומס מבקרים, בלמעלה מ – 350 אתרי טבע ברחבי הארץ

נמאס לכם לטייל בטבע ולהיתקל בזבל ולכלוך של מטיילים אחרים? לראות בפייסבוק ובאינסטגרם, תמונות של שבילי טיולים ונחלים מזוהמים ומלאי אשפה? להגיע לאתר עמוס במיוחד ולחפש חנייה במשך שעה, כדי לראות פריחה?

מהיום, יש דרך אחרת – גם לטייל באתרי טבע נקיים, גם לסייע למטיילים אחרים וגם לשמור על הניקיון בטבע – אפליקציה חינמית חדשה, של החברה להגנת הטבע, “בשביל הטבע”, המושקת היום (רביעי), תאפשר לכל מטייל, לקבל מידע על מצב הניקיון ועומס מבקרים, בלמעלה מ – 350 אתרי טבע ברחבי הארץ, לדווח על רמת הניקיון בהם ובכך לסייע בשמירה על טבע נקי.

הנתונים שייאספו מהציבור, יאפשרו לחברה להגנת הטבע, להעביר את המידע לגופים האחראים לניקיון אותם אתרי טבע. לצד מצב הניקיון, יוכלו המטיילים לדווח על עומס המבקרים באתרי הטבע ולקבל מידע שבועי לגבי עומס המבקרים, בכל אתר ממאות האתרים.

הדיווחים באפליקציה, יאפשרו לחברה להגנת הטבע ליצור את “מדד ניקיון הטבע, של החברה להגנת הטבע”, הכולל שינויים במצב הניקיון של כל אתר ומבט כלל ארצי – דירוג האתרים הנקיים והמלוכלכים ביותר. את כל הנתונים, אפשר יהיה לראות על גבי מפה אינטראקטיבית, בקישור הבא: my.teva.org.il. כל דיווח חדש באפליקציה, ישפר את הסטטוס של המדווח, מ”אוהבי טבע”, דרך “שומרי טבע” ועד “אלופי טבע”.

להורדה חינמית של האפליקציה: אנדרואיד || אפל

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן