כתב אישום נגד הסטוקרית שמיררה את חייו של תושב ר"ג אילן ברדה במשך שנים

החל משנת 2015 הוטרד אילן ברדה בן ה-56 עשרות פעמים על ידי אישה שחפצה בו ולא הרפתה. לאחרונה הוא התראיין וטען כי היא עלולה לרצוח אותו יום אחד. כעת הוגש נגדה כתב אישום

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (א') לבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד תושבת רמת גן בגין הסגת גבול, פגיעה בפרטיות, הפרת צו בית משפט הנועד להגן על אדם והטרדה באמצעות מתקן בזק.

זאת לאחר שהחל משנת 2015 היא מטרידה גבר בן 56 בשם אילן ברדה, לאחר שדחה את חיזוריה. על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו"ד מעיין שיוביץ, בשנת 2015, פגשה הנאשמת את המתלונן במכון הכושר, הנאשמת החלה לחזר אחר המתלונן, אשר דחה את חיזוריה. משראתה הנאשמת כי המתלונן אינו נענה לחיזוריה, החלה להטרידו בין היתר, החלה הנאשמת לעקוב אחר המתלונן, להתרות בנשים אחרות שלא ישוחחו עימו, לעמוד מחוץ לביתו ולצעוק כי היא אוהבת אותו ומבקשת להתחתן איתו, להיכנס לחצר ביתו ובחלק מהמקרים גם לביתו ללא הזמנה. בנוסף, נהגה הנאשמת ללכת אחר המתלונן, להופיע במפגשים עם חבריו ובני משפחתו, להתקשר אליו אינספור פעמים בכל שעות היממה, להטריד את בת זוגו ולפרסם תמונות שלו בעמוד הפייסבוק שלה עם כיתוב כי הם עתידים להתחתן.

כתב אישום נגד הסטוקרית שמיררה את חייו של תושב ר"ג אילן ברדה במשך שנים
האישה. צילום מסך מהטלוויזיה

כל אותה העת, שב והבהיר המתלונן לנאשמת כי אינו מעוניין בחיזוריה וביקש כי תניח לו לנפשו. בנוסף, בהתאם לבקשת המתלונן בית המשפט הוציא מספר צווים למניעת הטרדה מאיימת, אולם הנאשמת שבה והפרה את הצווים. באחד מהמקרים למרות קיומו של צו הגנה, האוסר על הנאשמת להתקרב למתלונן, ארבה לו הנאשמת מחוץ לביתו, כאשר הבחינה שהמתלונן נכנס לרכבו החליטה לעקוב אחריו ברכבה, תוך שהיא עוקפת כלי רכב בצורה מסוכנת ומסכנת חיי אדם. המתלונן עצר את רכבו בצד הכביש והזעיק את המשטרה שעצרה את הנאשמת.

במקרה אחר, הפרה הנאשמת צו הגנה, האוסר עליה לצור קשר עם המתלונן, כאשר בין החודשים אוגוסט 2020 ועד לפברואר 2021 התקשרה למתלונן מעל ל 20,000 פעם ושלחה לו מעל 100 מסרונים.

בבקשה למעצר עד תום ההליכים ציינה עו"ד שיוביץ: "לא ניתן להקל ראש בסיכון המוחשי הנשקף למתלונן, עת המשיבה מעידה על עצמה כמי שלא נותר לה מה להפסיד ובכוונתה להתחתן עם המתלונן או לשבת בכלא. זאת כמובן לצד בוחן המציאות הלקוי של המשיבה כאמור".

סיפורו של ברדה פורסם מספר פעמים בכלי התקשורת בשנים האחרונות עם עדויות וצילומים שלו אודות ההטרדה הקשה שחווה ואף טען כי זה עשוי להגיע לרצח. רק אחרי הפרסום האחרון בחודש הקודם, נדמה כי משהו זז בכיוון החקירה מצד המשטרה עד לכתב האישום היום.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן