השר אוחנה על הפשיעה בחברה הערבית: כוחות משימה כלכליים יפעלו לייבש את בריכת הפשיעה

אוחנה ציין כי משטרת ישראל פועלת במחוז הדרומי והצפוני פעלו בתקופה האחרונה באופן אינטנסיבי מול הפשיעה והתוצאות ניכרות בשטח

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה נשא דברים בוועידת "המלחמה השקטה" שמקיים העיתון מקור ראשון יחד עם תנועת רגבים.

אוחנה דיבר על ייעודו ותכליתו של אגף סייף במשטרה שאושר לפני מספר ימים בהחלטת ממשלה על מנת להילחם בפשיעה בחברה הערבית: "השבוע הצלחנו להקים בהחלטת ממשלה את אגף סייף במשטרת ישראל, סייף בערבית – "חרב" ובעברית – סיכול פשיעה בחברה הערבית. אגף שייעודו ותכליתו לפעול כדי לבנות עוד ועוד תחנות בלב היישובים הערביים ולגייס עוד ועוד שוטרים מקרב חברה זו, אך לכך מתווספת אחריות מבצעית נוספת- לפעול לסיכול פשיעה בטרם תתרחש.

"במסגרת זו יפעל דסק סכסוכים ארצי שיפעל כדי למפות ולכבות דליקות העלולות להגיע לכדי רצח בטרם קרו, כוחות משימה כלכליים שיפעלו לייבש את בריכת הפשיעה ע"י סגירת הברז הממלא אותה. זוהי מלחמה על הבית, על הריבונות, על המשילות, על השלטת החוק והסדר בכל חלקי הארץ."

אוחנה ציין כי משטרת ישראל פועלת במחוז הדרומי והצפוני פעלו בתקופה האחרונה באופן אינטנסיבי מול הפשיעה והתוצאות ניכרות בשטח.

השר אוחנה גם ביקר את החלטת בית הדין הבינלאומי הפלילי בהאג -"ההחלטה של התובעת היא החלטה פוליטית ולא ממשלתית. ההחלטה הזו תושלח לפח האשפה של ההיסטוריה. הציונות היא התשובה לגזענות. הציונות פירושה מימוש זכותה של העם היהודי בארצו. אויבנו שמייחלים להקמת מדינה ערבית ה 22 במספר על חשבון העם שיש לו מדינה אחת. מתכוונים להחיל אותה מהים לנהר וצועקים " מהים לנהר פלסטין תשוחרר", הם לא מתכוונים לעותניאל או לאפרת אלא ליפו, לעכו וצפת ולירושלים כולה".

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן