כבאות והצלה פינתה בצו בניין מגורים בחולון מחשש לסכנת שריפה

מפקד מחוז דן טפסר רונן מכטייב הוציא אתמול צו הפסקה מנהלי לבניין המשמש למגורים ברחוב גאולים בעיר חולון אשר נתגלו בו ליקויים חמורים בתחום בטיחות האש, היוצרים חשש מיידי וממשי לבטיחות השוהים בנכס ובסביבתו. הבעלים והמחזיקים בדירות שבמבנה הונחו להפסיק לאלתר כל שימוש למגורים ולאחסנה בנכס.

כמו כן נמסר כי כבאות והצלה לישראל פועלת בעניין בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ישראל, פרקליטות מחוז ת״א (אזרחי) ועיריית חולון. היום (8.3.2021) הגיעו מפקד תחנת חולון ומפקחי הגנה מאש מתחנת חולון, בליווי משטרת ישראל לוודא ביצוע של צו ההפסקה עליו הורה מפקד המחוז.

טפסר רונן מכטייב מפקד המחוז: ״בתום הליך שימוע סדור אל מול בעלי הבניין, ותוך שיתוף פעולה עם משטרת ישראל והעירייה ועדכון בית המשפט הדן בעניינו של המבנה, מתוקף סמכותי בחוק ולאור החשש הממשי לחיי אדם החלטתי להורות על הפסקה של השימוש למגורים ולאחסנה בנכס.

"כבאות והצלה לישראל תמשיך לפעול בכל הכלים העומדים לרשותה להצלת חיים ולמניעת דליקות. מפקחי בטיחות האש במחוז פועלים ללא לאות לאיתור סכנות ולהסדרת הליקויים. חשוב שכל אחד מאיתנו ישים לב לסביבת מגוריו ועבודתו, יכיר את דרכי המילוט, יוודא את בטיחות המקום, לרבות תחזוקה נאותה של אמצעי בטיחות האש, יימנע מהנחת מכשולים בדרכי המילוט, ויפעל להתקנת גלאי עשן. יחדיו נצליח למגר את האסונות העלולים להתרחש עקב הזנחה ועקב הפרות של הוראות החוק״.

מכבאות והצלה לישראל מבקשים להזכיר כי הדרך הנכונה ביותר לכבות שריפה היא למנוע אותה.בזכות הליכים סדורים של מחלקת הגנה מאש במחוז דן, ושיתוף הפעולה המבורך עם משטרת ישראל, פרקליטות מחוז ת״א (אזרחי) ועיריית חולון, הובהרה הסכנה החמורה אשר עלולה להביא להתרחשות אסון כבד.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן