מועצת החירום הציבורית למשבר הקורונה: "הקורונה מאחורינו – אין טעם בתו הירוק"

לקראת הדיון היום (יום ד') במליאת הכנסת בעניין תקנות הדרכון הירוק מועצת החרום הציבורית למשבר הקורונה, פונה לחברי הכנסת לקראת ההצבעה במליאה על תקנות הדרכון הירוק וקובעת - "הוירוס דועך בכל העולם ולשמחתנו גם בישראל"

מועצת החירום הציבורית למשבר הקורונה אומרת היום (ד') לקראת הדיון היום במליאת הכנסת בעניין הדרכון הירוק כי "ישראל היא המקום היחידי בעולם בו אסור להורים לשבת ביחד עם ילדיהם במסעדה, אנו מזמינים את חברי הכנסת לתהות מה המניעים האמיתיים מאחורי קמפיין הדרכון הירוק ולהצביע נגדו".

לקראת הדיון היום (יום ד') במליאת הכנסת בעניין תקנות הדרכון הירוק מועצת החרום הציבורית למשבר הקורונה, פונה לחברי הכנסת לקראת ההצבעה במליאה על תקנות הדרכון הירוק וקובעת – "הקורונה מאחורינו. הוירוס דועך בכל העולם ולשמחתנו גם בישראל. אחוזי ההתחסנות בישראל הם הגבוהים בעולם: כל אוכלוסיית הסיכון התחסנה והרבה מעבר לכך.

"אין כל היגיון אפידמיולוגי או רפואי בדרכון הירוק ומדובר בצעד חסר תקדים שמתרחש רק בישראל ונדחה על ידי ממשלות העולם וארגון הבריאות העולמי.

"אין כל חשש למי שהתחסן מפני לא מחוסנים, ולראייה רק השבוע אישר המרכז האמריקאי לבקרת מחלות למחוסנים להיפגש עם לא-מחוסנים ללא מסכות. ישראל היא המקום היחידי בעולם בו אסור להורים לשבת ביחד עם ילדיהם במסעדה. בהיעדר הצדקה רפואית ואפידמיולגית לדרכון הירוק, לאור אחוזי ההתחסנות הגבוהים בעולם ולאור העובדה שהוא קיים רק בישראל, אנו מזמינים את חברי הכנסת לתהות מה המניעים האמיתיים מאחורי קמפיין הדרכון הירוק ולהצביע נגדו".

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן