בן 58 נהרג לאחר תאונת דרכים בכביש 57 מנורדיה לבית יצחק

תאונת דרכים עם מעורבות משאית ושני כלי רכב שחנו בשוליים התרחשה בכביש 57. לדברי עוברי אורח נהג ונהגת ששהו מחוץ לרכביהם נפגעו.

ממד"א נמסר כי בשעה 11:32 התקבל דיווח במוקד 101 במרחב שרון על 2 גברים שעמדו בשול הדרך ונפגעו ממשאית בכביש 57 מנורדיה לבית יצחק.

חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח לניאדו גבר בן 58 במצב בינוני עם חבלות בחזה ובגפיים אך מצבו של הפצוע הדרדר במהלך הפינוי לבית החולים ולאחר פעולות החייאה ממושכות נקבע מותו.

פצוע נוסף פונה לבית החולים במצב קל.

פראמדיק מד"א ישראל בן יהודה: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. המשכנו את הטיפול הרפואי תוך כדי הפינוי לבית החולים וביצענו פעולות החייאה מתקדמות, אבל מצבו של הפצוע היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

נתי רחום חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בגבר ואשה הולכי רגל (נהג ונהגת שיצאו מרכבם לאחר שחנו בשוליים) שנפצעו בינוני וקל עד בינוני כתוצאה מפגיעת משאית. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו להם בזירה הם פונו לבית החולים לניאדו בנתניה".

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה מציינים כי כזכור אירעו מספר רב של תאונות עקב עצירה בשולי הכביש. ראוי ומומלץ לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בעת עצירה בשול הכביש ולהימנע ככל הניתן מעצירה בשולי הדרכים מה שגורם למרבה הצער לתאונות קשות וקטלניות.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן