מחר הבחירות לכנסת ה-24 || במשטרה חוששים שחולי קורונה ייצאו להצביע, 7,700 נוסעים צפויים בנתב"ג

במשטרה חוששים כי מאומתים ייצאו להצביע באופן עצמאי ללא תיאום כנדרש. ובינתיים, רשות שדות התעופה הודיעה כי ביום הבחירות צפויים לעבור בנתב"ג 7,700

במשטרת ישראל ממשיכים להיערך ליום הבחירות לכנסת ה-24 שיתקיים מחר (23.3).

סנ"צ זיו שגיב ר"מ חקירות במשטרת ישראל אמר אמש כי "בעקבות הקורונה אנו חוששים שחולים יצאו להצביע באופן עצמאי ללא תיאום מול וועדת הבחירות. למעלה מ20 אלף שוטרים יסיירו בקלפיות ברחבי הארץ לוודא שהכל כשורה. יש אזורים שבעבר היה בהם חשש לזיופים, נתגבר שם כוחות – לוודא שהפעם זה לא יחזור על עצמו".

כזכור, המשטרה סיימה להיערך לקראת היום הבחירות כשבמוקד יפעלו 20 אלף שוטרים ברחבי הארץ וישמרו על הסדר הציבורי בדגש על אכיפת תקנות הקורונה.

עוד בניוזרום:

היערכות המשטרה ליום הבחירות – 20,000 שוטרים || כל הפרטים

מרשות שדות התעופה נמסר כי ביום הבחירות צפויים לעבור בנמל התעופה בן גוריון כ 7,700 נוסעים ב 55 טיסות בינלאומיות. כ-5100 נוסעים ימריאו מחר מנמל התעופה בן גוריון ב 32 טיסות בינלאומיות. כ-2600 נוסעים יכנסו לישראל.

עוד נמסר כי "לראשונה בהיסטוריה תפתח קלפי מיוחדת לרשות הנוסעים הנכנסים לישראל אשר מחוייבים בבידוד – הקלפי תפתח בזרוע E בנתב"ג. על מנת לאפשר לכל מי שמבקש לממש את זכות הבחירה ובכדי למנוע תנועה מיותרת של חייבי בידוד החליטה וועדת הבחירות להקים את הקלפיות במסלול הנוסע הנכנס לישראל ועוד בטרם כניסתם לבידוד בישראל".

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן