הגרלה לכ-300 יחידות דיור במסגרת תכנית 'מחיר למשתכן' נפתחת היום להרשמה

לאור ההחלטה לקיים הגרלה רק לאחר קבלת היתר או החלטת ועדה בתנאים, הליך בחירת הדירות בפרויקטים השונים צפוי להתחיל כבר בשבועות הקרובים

היום, רביעי, ה-24/3/2021, יפתח הרישום להגרלה נוספת של 'מחיר למשתכן' שתכלול 283 יחידות דיור בעמנואל, קריית שמונה, ג'סר א-זרקא, נצרת ובאר שבע.

הרישום להגרלה יהיה פתוח במשך שבועיים וייסגר בתאריך ה-7/4/2021 ותוצאות ההגרלה צפויות להימסר לזוכים במהלך חודש אפריל.

לפי המדיניות החדשה שנקבעה לפני כשנה, ההגרלות של התכניות לדיור בר השגה שמפרסם משרד הבינוי והשיכון יתקיימו רק לאחר קבלת היתר בנייה או החלטות וועדה בתנאים. זאת, על מנת להקטין את זמן ההמתנה בין מועד ההגרלה לבין מועד בחירת הדירה ולאפשר לזוכים לקבל מידע עדכני ומלא ככל הניתן על הפרויקט המוגרל.

בחלק מהיישובים בהגרלה זו ניתנים מענקים לרוכשים, בגובה של 40,000 או 60,000 ₪.

בין ההגרלות הצפויות:

באר שבע – 83 יח"ד
עמנואל – 58 יח"ד
קריית שמונה – 26 יח"ד
ג'סר א-זרקא – 72 יח"ד
נצרת – 44 יח"ד

אריאל רוזנברג, ר אגף בכיר שיווק: "משרד הבינוי והשיכון ממשיך לפרסם הגרלות ולקדם את התכניות לדיור בר השגה למען הזוגות הצעירים וחסרי הדירה. בהתאם להחלטת המדיניות שהתקבלה לפני כשנה, אני מברך על תחילתו של עידן חדש זה. הזוכים בפרויקטים השונים ימתינו זמן קצר ביותר בין פרסום ההגרלה והזוכים בה ועד הליך בחירת הדירות ורגע חתימת החוזה. כך גם יקבלו מידע משמעותי יותר כבר בהליך ההגרלה. בהגרלות שמפורסמות היום הליך בחירת הדירות בפרויקטים השונים צפוי להתחיל כבר בשבועות הקרובים".

יחידות דיור אלה יתווספו לכ-80,000 יחידות דיור שכבר הוגרלו במסגרת תכנית "מחיר למשתכן" בכ-90 יישובים שונים (מתוך כ-100,000 יחידות דיור אשר שווקו בהצלחה לקבלנים).

נכון להיום, למעלה מ-65 אלף יחידות דיור הינן בעלות היתר בניה מלא או החלטת ועדה (היתר בתנאים).

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן