שוד המיליונים: כ-4 מיליון שקל נגנבו מבעלי צ'יינג' ביציאה מבנק (וידאו)

שני גברים נאשמים בשוד של מיליונים משני אחים שיצאו מסניף בנק בלב תל אביב עם כסף שמיועד לעסק המרת כספים. השודדים התחזו לשליחים, היכו ודרסו את האחים, ובהמשך תקפו נהג נוסף, גנבו את רכבו ונמלטו. התיק עם המזומנים לא נמצא עד היום.

מהמשטרה נמסר כי זו פתחה לפני כ-3 חודשים בחקירה עם קבלת דיווח על שוד "כפול" ואלים של מיליוני ש"ח סמוך לבנק ברח' אלנבי בת"א. מהחקירה התברר כי 2 חשודים קשרו קשר לשדוד 2 מתלוננים כשהם יודעים שהם עתידים למשוך כסף מחשבון הבנק שלהם. ביום 31.12.20 המתלוננים הגיעו לבנק ברח' אלנבי, משכו 3.9 מיליוני ש"ח ויצאו מהבנק, אז הגיעו אליהם החשודים כשהם רכובים על אופנוע ועוטים מסיכות וכפפות, תקפו, פצעו ושדדו את המתלוננים. אחד החשודים אף נטרל את התנגדות אחד המתלוננים, שעט לעברו עם האופנוע ופגע בו בחוזקה עם חזית האופנוע.

החשודים שדדו את התיקים ובהם מיליוני ש"ח וברחו לרחוב סמוך, שם ריססו בגז פלפל אזרח שישב ברכבו, הוציאו אותו בכוח מהרכב, שדדו את הרכב ונמלטו מהמקום.

החקירה הוטלה על צוות חקירה מיוחד במרחב ירקון, שפעל לאיסוף ממצאים וראיות בתיק ובתוך כך, שוטרי המרחב עצרו את החשודים ביום 8.2.21 ובהתאם לצורכי חקירה וממצאיה, החשודים הובאו לדיון בהארכת מעצרם בבימ"ש השלום בת"א. לימים, בית המשפט הורה על שחרורם של החשודים בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית.

לפני מספר ימים הפרקליטות הגישה נגד החשודים, תושבי יפו בשנות ה-20 לחייהם, כתב אישום בעבירת שוד בנסיבות מחמירות ובקשת מעצר והארכת תנאי השחרור בערובה עד תום ההליכים המשפטיים.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן