תושב זרזיר חטף באיומי אקדח שני מנהלי עבודה באתר עבודות וסחט אותם כספית

משטרת ישראל עצרה חשוד בשנות ה- 30 תושב זרזיר בגין חטיפה וסחיטה באיומי אקדח. פרקליטות מחוז צפון הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

במוקד 100 של משטרת ישראל התקבל דיווח על איומי אקדח וחטיפה באתר עבודות בכפר ברוך. למקום הוזנקו שוטרי משטרת ישראל ,אספו ממצאים ופתחו בחקירה.

בתאריך 13.3.21 סמוך לשעה 11:00 הגיע הנאשם למקום עבודתו ותוך איומי אקדח הכניס בכח לרכבו את 2 מנהליו .

הנאשם נסע לכספומט במגדל העמק ,בהגעתם למקום דרש הנאשם ממנהל העבודה לקחת את כרטיס האשראי של מנהל הפרויקט ולרדת למשוך כסף מחשבונו כסף בסך של….

זאת ל בשל החלטת המנהל לנקות משכרו סכום של כסף בגין ציוד שנגנב מהמקום על ידו .

בשל חששו מהנאשם, מנהל העבודה ירד ומשך מהכספומט אלפי שקלים והעבירם לנאשם וסמוך לצומת כפר ברוך דרש מהם נאשם לעזוב את רכבו והוא נמלט מהמקום .

בסיום חקירה יסודית הצליחו חוקרי היחידה לפשעים מיוחדים במרחב עמקים לגבש תשתית ראייתית כנגד הנאשם ופרקליטות מחוז צפון הגישה כנגדו בקשה למעצר עד תום הליכים וכתב אישום בגין חטיפה וסחיטה באיומים .

משטרת ישראל קוראת לכל אזרח שנפל קורבן לסחיטה  לא להיכנע ולהודיע מיד למשטרה! הנסיון המצטבר במגוון עבירות סחיטה באיומים מלמד כי התשלום אינו מבטיח שקט ושלווה ומעודד, לא אחת, את העבריינים להעמיק את הסחיטה וכן להמשיך ולבצע את זממם כלפי אותו קורבן וקורבנות נוספים. המשטרה תמשיך להיאבק בתופעה בנחישות לחשיפה, חקירה ומיצוי דין עם עבריינים באשר הם.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן