פורום ההתיישבות הצעירה לח״כים וראשי צוותי המשא ומתן של מפלגות הימין: "לממש ההתחייבויות מתקופת הבחירות"

פורום ההתיישבות הצעירה מפעיל בימים אלו לחץ על חברי הכנסת וראשי צוותי המשא ומתן של מפלגות הימין, בדרישה כי יעמדו בהבטחות הבחירות ויציבו את הסדרת ההתיישבות הצעירה ברשימת הדרישות בעת המו״מ הקואליציוניים להקמת ממשלה בישראל.

בימים אלו מקיימים ראשי הפורום להתיישבות הצעירה סדרת פגישות עם הח״כים השונים, ביניהם איילת שקד (ימינה), זאב אלקין (תקווה חדשה), מתן כהנא (ימינה), ניר אורבך (ימינה), ראשי הליכוד, מפלגת הציונות הדתית ואחרים.

״יש גוש גדול להסדרה – וזה הזמן לממש אותו ולהביא סוף סוף להסדרת ההתיישבות הצעירה. בימי המו״מ הקואליציוניים אנו מצפים כי בכירי מפלגות הימין יעמדו מאחורי התחייבויותיהם מזמן הבחירות, וידרשו כי בכל ממשלה שתקום בישראל בהשתתפותם – ההתיישבות הצעירה תוסדר״, אומרים ראשי הפורום. ״לא נשלים עם גרירות רגליים ואמירות מעומעמות. הבטחתם – תקיימו!״.
בנוסף, יקיימו ראשי פורום ההתיישבות הצעירה פגישות עם בכירי כחול לבן ויש עתיד, בדרישה כי הנושא יבוא על פתרונו גם במסגרת ממשלה אפשרית שתקום, בראשות לפיד.

״הסדרת ההתיישבות הצעירה היא מעשה הומניטרי ראשון במעלה. אנחנו דורשים כי כל ממשלה שתקום תדאג לתנאי חיים בסיסיים של מים, חשמל ותשתיות עבור מי שנשלחו על ידי המדינה להתיישב בשטח – והופקרו לגורלם״.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן