לאחר שבוע של חיפושים: תושב נתניה שנעדר אותר ללא רוח חיים

לאחר שבוע של חיפושים, אותר נעדר מנתניה כשהוא ללא רוח חיים. במשך שבעת הימים האחרונים השתתפו מאות מתנדבים ומתנדבות בחיפושים אחריו.

בשבוע שעבר, בתאריך 7/4/21, התקבלה קריאה במוקד ידידים ממשטרת ישראל, אודות נעדר כבן 70, תושב נתניה, שנעדר לאחר שיצא מבית החולים לניאדו בעיר לכיוון צפון העיר אך עקבותיו נעלמו והתעורר חשש מהותי לחייו.

המשטרה מסרה את תמונת הנעדר ופרטי לבושו, וביקשה מהנהלת סניף ידידים בנתניה לגייס מתנדבים לסיוע בחיפושים מתוך תקווה לאתר אותו בהקדם.

מתנדבים רבים מסניף נתניה והסביבה, וכן ג'יפאים ממחוז צפון ומרכז, החלו בחיפושים במקומות ובאזורים שעל פי המשטרה ייתכן ויימצא בהם הנעדר.

במשך שבעת הימים האחרונים התבצעו חיפושים לא פוסקים, 24 שעות ביממה, על ידי מתנדבים שסקרו את השטח הלוך וחזור על מנת לאתר את הנעדר, אך ללא הועיל.

היום (רביעי) בצהריים, שבוע לאחר תחילת החיפושים, הנעדר אותר. מאיה אפרים דיל, מפקדת יחידת ג'יפים צפון, סרקה שוב ושוב את השטח המזרחי באזור נחל אביחיל.

באזור השעה 12:40 היא ראתה זוג נעליים מבצבצות בין השיחים ולאחר מכן זיהתה כי מדובר בנעדר ששכב על הארץ ללא רוח חיים. מאיה דיווחה לכוחות המשטרה ורפואת החירום כי איתרה את הנעדר. כוחות רפואת חירום הגיעו למקום וקבעו כי הוא אינו בין החיים.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן