הקטל בכבישים: 5 הרוגים בלילה קטלני אחד

5 הרוגים ב-10 שעות: ככל הנראה רוכב קורקינט נהרג בתאונת פגע וברח בת״א, שני הרוגים בהתנגשות אופנוענים באזור, גבר בן 22 נהרג בתאונה סמוך לזכרון יעקב והולך רגל בן 17 נהרג בפתח תקווה. 95 הרוגים נרשמו מתחילת השנה.

ליד זכרון יעקב נהרג צעיר בן 22 חובשים ופראמדיקים של מד”א קבעו את מותו של גבר בן 22 ומפנים לבית החולים 4 פצועים, בהם: אישה כבת 25 במצב קשה עם חבלת בטן לבית החולים הלל יפה בחדרה ו-3 פצועים לבית החולים רמב”ם בחיפה, מהם גבר בן 35 במצב קשה עם חבלת ראש כשהוא מורדם ומונשם, אישה כבת 20 במצב בינוני-קשה עם חבלות בפלג גופה העליון וגבר כבן 20 במצב בינוני עם חבלת בטן.

בתאונה בכביש 44 סמוך לאזור נהרג רוכב אופנוע. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר תאונה במעורבות 2 אופנועים. עפ"י גורמי רפואה, נקבע מותו של אחד הרוכבים במקום ואילו הרוכב השני נפגע באורח קשה והוא פונה לקבלת טיפול במרכז רפואי תל השומר.

ובתל אביב – בשעה 05:58 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על פצוע מחוסר הכרה ברחוב יהושע בן נון פינת ז'בוטינסקי בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 35. פראמדיקית מד"א מרלן בריצנסקי סיפרה: "הפצוע שכב כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעה מדממת ומחבלות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים וחבישות וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות אבל הפציעה שלו הייתה קשה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."

צילום: אביעד ניסים, דוברות מד"א

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן