אושרו עקרונית הקלות קורונה נוספות: תפוסה מלאה של קהל במגרשי הספורט ובאולמות התרבות

שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר, סיכם עם שר הבריאות, ח"כ יולי אדלשטיין, על ההקלות הנוספות בתחומי התרבות והספורט. לאחר שיחות שארכו מעל לשבועיים, הוחלט על הגדלת כמות הקהל במגרשי הספורט ובאולמות התרבות ואף על תחילת פתיחתו של עולם התרבות לילדים.

לפי המתווה שאושר, באולמות ובמגרשי ספורט לא תהיה הגבלה למספר המקומות לצופים בעלי תו ירוק.

עולם התרבות לילדים יפעל במתכונת הבאה:
1. במתחם סגור – תותר כניסה של עד 50 צופים.
2. במתחם פתוח – תותר כניסה של עד 500 צופים.

בריכות השחייה ומכוני הכושר ייפתחו על פי מתכונת של תו סגול ולא על פי תו ירוק כפי שהיה עד כה. ההקלות ייכנסו לתוקף ביום ה׳, ה-6 במאי 2021, בכפוף לאישור הממשלה ולנתוני התחלואה.

שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר: "כמו בכל פעימה, גם הפעם אנו ממשיכים בהרחבת תפוסת הקהל במגרשי הספורט ובאולמות התרבות. אנו נגיע למספרים שרק לפני כחצי שנה יכולנו לחלום עליהם והכל בזכות שיתוף הפעולה הנהדר מהציבור. אנו שמחים מאוד שמשרד הבריאות נענה לדרישתנו והסיר את ההגבלה באולמות התרבות ובמגרשי הספורט על פי התו הירוק.
בנוסף, אנו מתחילים בצעד ראשון ומשמעותי בעולם התרבות לילדים, וגם כאן, בדיוק כמו בתחומים האחרים – לא נעצור עד לפתיחה מלאה.

"כולי תקווה שחודש מאי, שידוע בספורט העולמי כחודש של הכרעות ובעולם התרבות כפתיחת קיץ של מופעי תרבות גדולים, ילווה עם עשרות אלפי צופים שיהנו מהפתיחה הרחבה".

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן