טיל מעזה פגע באופן ישיר בבניין באשקלון – אישה וגבר נהרגו

כוחות המשטרה יחד עם כוחות החרום וההצלה, פועלים בעיר אשקלון ב 2 זירות נוספות בהן ככל הנראה נפגעו מבנים.

מדוברות מד"א נמסר כי בהמשך לאזעקות בדקות האחרונות בגזרת אשקלון, "חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי ופינו שני פצועים לבית החולים". בבית החולים נקבעו מותם של שניים מהפצועים מהטיל, אחת הם היא אישה.

פרמדיק איחוד הצלה אלעד בכר מסר: "מדובר בזירה מורכבת והענקנו סיוע לפצועה קשה שחולצה מתוך ההריסות כשהיא סובלת קשות מפציעות בגפיים התחתונות. כמו כן נפגעת באורח אנוש עדיין לכודה בתוך ההרס הרב שנגרם כתוצאה מהפגיעה הישירה".

דוד קריספל חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "הענקנו אף סיוע למספר נפגעים מדירות סמוכות שנפצעו מרסיסים ומצבם בשלב זה מוגדר קל. כמו כן: צוותי חוס"ן – היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה העניקו סיוע למספר נפגעי חרדה".

מהמרכז הרפואי ברזילי נמסר כי טופלו עד כה 52 נפגעים, מתוכם 5 אושפזו: 4 במצב קל, 1 בינוני. 23 נפגעים מטופלים כעת במיון, ובשעה האחרונה נקלטו במיון מעל 20 נפגעים.

כמו כן, בשל ירי הטילים על אשקלון והנחיות פיקוד העורף. הרכבות מאשקלון לאשדוד יצאו מדי חצי שעה, ולא בהתאם ללוח הזמנים הקבוע. יתכנו עיכובים בשל המצב, בקו אשקלון-אשדוד וכן באיזורים נוספים בארץ. צילום: בט"ש וחירום בלבד

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן