משעות הלילה ועד כה: 270 עצורים מתפרעים בכל רחבי ישראל

שוטרי משטרת ישראל ולוחמי מג"ב עצרו כ- 270 מתפרעים במהלך הלילה ועד שעות הבוקר המוקדמות בכל רחבי הארץ במהלך פעילות המשטרה לטיפול בהפרות הסדר במהלכן נפצעו 12 שוטרים באורח קל עד בינוני.

במהלך הלילה פעלו כוחות משטרה ומג"ב בכ- 40 זירות של הפרות סדר והתפרעויות ברחבי הארץ כאשר המוקדים המרכזיים היו במחוזות צפון, חוף, דרום, ירושלים, מרכז ות"א בערים , טובה זנגרייה, מג'ד אל כרום, לוד, רמלה, עכו, חיפה, אום אל פחם, יפו.

בהתפרעויות ייודו אבנים, נורו זיקוקין והושלכו בקבוקי תבערה לעבר השוטרים, הובערו פחים ונגרם נזק לתשתיות ומבנים.

המשטרה כאמור פעלה בנחישות אל מול הפורעים תוך שימוש באמצעים לפיזור הפגנות והביאה ברחבי הארץ למעצרם של כ- 270 עצורים בחשד להתפרעויות ולאלימות כלפי השוטרים. כתוצאה מניסיונות הפגיעה בכוחות נפצעו 12 שוטרים באורח קל עד בינוני חלקם טופלו בשטח וחלקם נדרשו לפינוי לבית חולים.

משטרת ישראל נמצאת בכוחות מתוגברים בכל מוקדי האלימות ומבצעת עשרות מעצרים על מנת להחזיר את השקט והביטחון לרחובות. אנו נפעיל את כל האמצעים שבידינו על מנת למצות את הדין עם כל אחד מפורעי החוק. בנוסף מתקיימות כל העת הערכות מצב ביטחוניות במסגרתן כבר הורה המפכ"ל על תגבור מילואים, פלוגות מג"ב ושוטרים על מנת להגביר נוכחות משטרתית בכל הארץ.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן