תאונה התרחשה בכביש 9 עוקף חדרה: שני פצועים במצב קשה

בשעה 17:01 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב שרון על תאונת דרכים בכביש 9 סמוך למחלף חדרה דרום. מדובר בתאונה בין משאית ורכב פרטי. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח 4 פצועים: גבר כבן 30 במצב קשה עם חבלת ראש לבי”ח בילינסון, גבר כבן 30 במצב קשה עם חבלת ראש, מורדם ומונשם ו-2 במצב קל מפונים להלל יפה.

רופא מד"א ד"ר קובי שיף ופראמדיק מד"א אורי לזורוביץ סיפרו: "הגענו למקום התאונה וראינו רכב פרטי לכוד מתחת לחלקה האחורי של המשאית. נהג הרכב היה לכוד כשהוא מעורפל הכרה וסובל מחבלות רבות בגופו, פצוע נוסף שישב במושב ליד הנהג היה גם הוא מעורפל הכרה וסבל מחבלת ראש קשה מאוד. הוצאנו אותו מהרכב, העלינו אותו לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול כשמצבו קשה. תוך כדי פעולות החילוץ של הכיבוי, הענקנו לנהג הרכב טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים, ולאחר שחולץ פינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול כשהוא מורדם ומונשם במצב יציב. 2 פצועים נוספים מהמשאית, שהתהלכו במקום טופלו ופונו גם הם לבית החולים כשמצבם קל."

יעקב נח ראש סניף איחוד הצלה בחדרה מסר: “מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ומשאית. שני נוסעים ברכב נפצעו באורח קשה וחולצו מהרכב ע”י צוותי הכיבוי. כמו כן הענקנו סיוע בזירה לשני נפגעים באורח קל ששהו במשאית שמעורבת בתאונה”.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן