משרד התרבות והספורט יתמרץ כספית מוסדות תרבות שיירתמו למאבק בהטרדות המיניות

משרד התרבות והספורט אישר מבחן תמיכה היסטורי למניעת הטרדות מיניות במוסדות תרבות ציבוריים. לפי מבחן התמיכה, כל מוסד תרבות שייפעל בהתאם לחוק ויפעל למען מניעת הטרדות מיניות במקום העבודה יקבל ממשרד התרבות והספורט תמיכה מוגדלת ב-3%.

היוזמה של שר התרבות והספורט חילי טרופר, בשיתוף מנהל תרבות, הייעוץ משפטי וחשבות המשרד, היא תוצר של מדיניות אותה מוביל השר ולפיה פועל המשרד. משרד התרבות והספורט שם למטרה להגביר את המודעות לנושא ההטרדות המיניות ופועל כל הזמן על מנת להבטיח מרחב עבודה מוגן בטוח, ומכבד.

בנוסף, מנהלת תחום הפרינג' במשרד התרבות והספורט, ד"ר אירית פוגל, תהא הממונה על הטיפול בהטרדות מיניות מטעם משרד התרבות והספורט.

שר התרבות והספורט, ח"כ חילי טרופר:"אני שמח על היוזמה המבורכת שמטרתה לדאוג שכל אחת ואחד ירגישו בטוחים במקום עבודתם. עלינו כממשלה להיאבק בתופעת ההטרדות המיניות והאלימות כנגד נשים ונמשיך לפעול לשם כך".

מנכ"ל משרד התרבות רז פרויליך: "אני שמח על היוזמה המבורכת. משרד התרבות והספורט ממשיך לעשות כל שביכולתו למגר כל תופעה של אלימות כלפי נשים. אנו נמשיך לתמוך ביוזמות אשר מוקיעות הטרדות מיניות ופגיעה במעמד האישה".

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן