מועדון הסרט הטוב: העצמאים חוגגים את שובם של בתי הקולנוע

בבוקר יום שישי האחרון, ראשי ארגונים מובילים של לשכת העצמאיים של ישראל, בראשותו של נשיא להב עו"ד רועי כהן, השיקה את 'מועדון הסרט הטוב' בסינמה סיטי גלילות, כפירגון והוקרה לענף הקולנוע והתרבות שחזר לפעילות.

ראשי הארגונים ובכירי המשק צפו יחד בהקרנה פרטית בסרט 'וונדר וומן' בכיכובה של גל גדות. נכחו ונהנו באירוע: אבי אדרי, מבעלי הסינמה סיטי, רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט היוצא, אסתי זקהיים, יו"ר ארגון שח"ם, ירון גנדי, נשיא לשכת יועצי המס, יוסי אלקובי, נשיא התאחדות בעלי המלאכה, עו״ד טלי לאופר, מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות, חיים מסילתי, נשיא לשכת שמאי המקרקעין ועו"ד חיה מנע, יו"ר פורום נשים בעסקים בלהב.

מועדון הסרט הטוב: העצמאים חוגגים את שובם של בתי הקולנוע
מימין שלמאל: עו"ד טלי לאופר מנכלית התאחדות סוכני הנסיעות, אסתי זקהיים יו"ר ארגון שח"ם, חברת הכנסת אפרת רייטן, נשיא להב עו"ד רועי כהן, עו"ד חיה מנע יו"ר פורום נשים בעסקים להב ויו"ר אירגון הנטורופתים הגב' עמית בן אדירי (צילום:טל קירשנבאום)

 

עוד נכחה באירוע, חברת הכנסת אפרת רייטן, שברכה בחום את הנוכחים והנוכחות, ובעיקר הזדהתה עם העצמאיות בקהל. רייטן הבטיחה שכמי שרוב חייה הייתה עצמאית, ומבינה היטב את הכשלים במערכת, תפעל למענן בתפקידה החדש כיו"ר ועדת העבודה והרווחה בכנסת. בהקשר לסרט שהוקרן 'וונדר וומן', ציינה שאמנם היא לא גל גדות, אבל היא הגיעה לכנסת כאשה עצמאית וכחלק מכוח נשי חדש להשפיע ולשנות את החברה בישראל.

אחד מרגעי השיא של הבוקר היה המפגש המרגש בין שתי נשים חזקות ומשפיעות. חברת הכנסת אפרת רייטן, ששנים התפרנסה וגדלה בתעשיית הבידור הישראלית, ומורתה האגדית אסתי זקהיים, שהגיעה לאירוע בתפקידה הנוכחי בלהב כיו"ר ארגון שחם. השתיים העלו זיכרונות והבטיחו לעבוד בצמוד כדי לעזור לציבור העצמאים והעצמאיות לקדם את האינטרסים שלהם ולהפוך אותם לשווי זכויות כמו ציבור השכירים במשק.

מועדון הסרט הטוב: העצמאים חוגגים את שובם של בתי הקולנוע
אסתי זקהיים וחברת הכנסת אפרת רייטן יחד עם עו"ד רועי כהן, שם נראות השתיים בסגירת מעגל (צילום:טל קירשנבאום)

 

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן