צפו בתיעוד מרמלה: נסע בפראות, איבד שליטה על רכבו ונתקע על מסילת הרכבת (וידאו)

אירוע חמור נרשם היום לפנות בוקר (ראשון) במפגש הכביש מסילת הרכבת הסמוך לתחנת רמלה, כאשר רכב שנהג בפראות, איבד שליטה על רכבו בזמן מעבר המפגש, נכנס עמוק לתוך תחום המסילות ונתקע עליהן.

צוותי הבטיחות של רכבת ישראל עקבו אחר המתרחש בזמן אמת באמצעות אמצעי ההתראה והמעקב המותקנים בו, וכן מפקח המפגש אשר מאייש כל העת את סביבת המפגש דיווח על המתרחש. מוקד הבטיחות עדכן באופן מיידי את פיקוד הרכבות, וזה התריע לכל הרכבות שהיו באיזור.

אנשי הרכבת הזמינו כוחות משטרה, אשר חילצו את נהג הרכב, ולאחר כ-45 דקות חולץ הרכב ונהגו מתחום המסילה להמשך טיפול של המשטרה, ותנועת הרכבות באיזור חודשה כסידרה.

מרכבת ישראל נמסר כי מדובר על אירוע חמור המשקף את החשיבות של נהיגה מודעת ובטוחה בקרבת מסילות רכבת, ומוסיפים כי אם האירוע היה קורה בשעת בוקר מאוחרת יותר, בה תנועת הרכבות מתגברת כחלק מלוח זמנים מתוגבר של יום ראשון בבוקר, היו נגרמים שיבושים קשים בתנועת הרכבות.

ברכבת מזכירים כי לפני כל כניסה למפגש כביש מסילה יש לנסוע בזהירות ובהתאם להנחיות החוק, ולהישמע לאמצעי האזהרה המותקנים בו: פעמונים, אורות אזהרה ומחסומים, ובכל מקרה אין להיכנס לשטח המפגש אם אלה מופעלים. קרדיט סרטון/תמונות: מוקד הבטיחות של רכבת ישראל

קראו גם:

צפו: שריפה פרצה ליד פסי הרכבת בקריית חיים

משרד האוצר, משרד התחבורה ועיריית תל אביב-יפו מסייעים לעסקים בתוואי התחנות התת קרקעיות של הקו הירוק של הרכבת הקלה

הרכבת הקלה בגוש דן מתקדמת: לראשונה – נסיעה בתוך המנהרה

בסוף חודש מאי, אדם אשר נכנס בניגוד להנחיות לשטח המסילה בתחנת כפר חב"ד, נפגע מרכבת חולפת. צוותי חירום והצלה של רכבת ישראל, משטרה ומד"א טיפלו בזירה.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן