אור אלפא בן ה-18 שנסחף בחוף הדייגים בחדרה – אותר ללא רוח חיים

סוף עצוב לחיפושים: לאחר כמעט 24 שעות, אותרה גופתו של הנער אור אלפא בן ה-18 שנעלם אתמול בים סמוך לתחנת הכח בחדרה.

בשעה 19:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב שרון על נער שנמשה מהמים בחוף הדייגים בחדרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על בן 18 ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

על פי דיווח של המחפשים, הגופה אותרה לפנות ערב על החוף באזור ההיעלמות. מהמשטרה נמסר כי “בהמשך לחיפושים אחר הנעדר מחדרה שנעלם בים אמש בחדרה, לפני זמן קצר אותרה גופה בחוף וכעת מוודאים את זהותה”.

פראמדיק מד"א ויקי שמואל סיפר: "אתמול (א) בסביבות השעה 19:20 הזניקו אותנו לחוף הדייגים בחדרה ודיווחו לנו שראו נער בן 18 במצוקה בים ולאחר דקות בודדות הוא נעלם במים. הייתה לנו תקווה שימצאו אותו מהר ושנוכל להציל אותו ולאחר שעות של חיפושים, שוחררנו עם הניידת טיפול נמרץ מהמקום והסריקות נמשכו. הערב (ב) כעבור 24 שעות בדיוק, בשעה 19:31 הוזנקנו שוב לאותו החוף והפעם אזרח ששחה עם משפחתו בים, הבחין בצעיר מחוסר הכרה צף במים. האזרח משה אותו מהמים וכשהגענו ביצענו בו בדיקות רפואיות ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

החיפושים החלו אתמול בערב. מהדיווח עלה כי 3 חברים בגילאי 17-18 נכנסו לים ורק 2 חזרו חזרה לחוף. עם התקדמות החיפושים, הוקפצו למקום עי תחנת המשטרה בחדרה מסוק משטרתי, שיטור ימי, ספינת חיל הים ומתנדבים רבים – בהם צוללנים של יח' זק"א.

בנוסף, המשטרה וגורמי הרווחה בעיריה ליוו את משפחתו של הנעדר.

קראו גם:

לאחר שבוע של חיפושים: תושב נתניה שנעדר אותר ללא רוח חיים

סוף עצוב לחיפושים בחדרה: הנעדר שלמה מלכה אותר ללא רוח חיים

חיפושים נרחבים בגזרת הרצליה אחר הנעדר אבירם שמריהו

בחודש אפריל השנה, לאחר שבוע של חיפושים, אותר נעדר מנתניה כשהוא ללא רוח חיים ליד נחל אלכסנדר. מתנדבים רבים מסניף נתניה והסביבה, וכן ג'יפאים ממחוז צפון ומרכז, החלו בחיפושים במקומות ובאזורים שעל פי המשטרה ייתכן ויימצא בהם הנעדר.במשך שבעה הימים התבצעו חיפושים לא פוסקים, 24 שעות ביממה, על ידי מתנדבים שסקרו את השטח הלוך וחזור על מנת לאתר את הנעדר, אך ללא הועיל. לאחר שבוע כאמור, הנעדר אותר.

חודש לפני כן, בתום למעלה מ-72 שעות של חיפושים נרחבים על ידי יחידת הכלבנים לישראל, וכוחות רבים נוספים, אחר הנעדר שלמה מלכה (76) -הוא אותר ללא רוח חיים. במשך 3 ימים סרקו כוחות משטרה ובסיוע גורמי עיריה בראשות ראש העיר, מתנדבים, חיילות, מסוק, כלבן, פרשים ושיטור ימי את רחבי העיר חדרה וסביבתה בחיפושיהם אחר הנעדר. עם תחילת היום הרביעי לחיפושים, התקבלה הודעה בדבר גופה בסמוך ליער חדרה אשר זוהתה כגופתו של הנעדר.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן