בלי להוציא את האוטו מהחניה: עיירית תל אביב ממשיכה את "קמפינג קרוב לבית"

לאור ההיענות האדירה בשלוש שנים האחרונות, עיריית תל אביב-יפו תערוך גם השנה את אירוע "קמפינג ליד הבית" למשפחות. הקמפינג ייערך בימים חמישי ושישי, 8 ביולי, החל ב-17:00 עד למחרת, 9 ביולי בבוקר, ב- 7 מוקדים שונים: פארק חורשות, פארק מנחם בגין ,(גן דובנוב, גן העצמאות, גן המייסדים, גן שושני ולראשונה- בבריכת נווה גולן ביפו.

האירוע, בו צפויים להשתתף מעל 2,800 הורים וילדים, יאפשר חוויה מלאה וקהילתית של לינה תחת כיפת השמיים בטבע העירוני (בעלות של 50 שקלים לאוהל של 6 נפשות), מבלי לצאת מהעיר תוך חיזוק את ההווי השכונתי. לשם כך, בלילה זה בלבד, מאפשרת העירייה לינה בגנים ובפארקים.

כל משפחה מוזמנת להקים אוהל וליהנות משלל פעילויות ומאווירה המיוחדת של מחנה אוהלים. האירוע נועד למשפחות צעירות, לגנים ולכיתות שמחפשים גיבוש אטרקטיבי ולתושבים ושכנים המעוניינים לקחת חלק בפעילות הקהילתית.

כדי להשלים את החוויה הלילית יתקיימו במתחמים השונים מגוון פעילויות חוץ לילדים, צעירים ומבוגרים: שירה עם גיטרה,  יוגה בזריחה, טיולי עששיות, משחקי קלפים למבוגרים, הולה הופ, סיורי טבע עירוני, פיתות בטאבון, ועוד. בכל מתחם יעמדו לרווחת הנופשים שירותים וכן מתחם להכנת ארוחות עם מקררים, מיקרוגל, פינות קפה, שולחנות וכיסאות, שוקת לשטיפת כלים וכל התנאים הדרושים.

קראו גם:

תל אביב: פועל נהרג כתוצאה מנפילה מגובה

אישה נפגעה מאוטובוס ברחוב פלורנטין בתל אביב ונהרגה

ברגע האחרון: בן 30 נעצר בדרכו לבצע תקיפה במצעד הגאווה בתל אביב

סגנונות המחנאות הם מרובים, והמשותף לכולם הוא שהייה בטבע. קיים מגוון רחב של סוגים, שנע בין מחנות "הישרדותיים", אליהם באים המשתתפים עם ציוד מועט ומסתייעים במשאבים אותם הם מוצאים בסביבתם, למחנות מאורגנים בהם לנים המשתתפים בבקתות מצוידות. סוג פופולרי של מחנות הם אלה המאורגנים בידי תנועות הנוער השונות. בדרך כלל, השהייה עצמה אינה עיקר הפעילות, אלא מלווה בעיסוקים נוספים, כגון טיולים רגליים בסביבת המחנה ובניה מחנאית. בשנים האחרונות החלה להתפתח בעולם אופנת מחנאות חדשה של קמפינג יוקרתי המכונה גלמפינג (glamorous camping). בישראל, תחום זה עדיין נמצא בחיתוליו.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן