נס במבשרת ציון: הגעה מהירה של צוותי הצלה הצילה את חייו של ילד שראשו נלכד בין סורגים

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי לילד כבן 3 וחצי שראשו נלכד בין סורגים במבשרת ציון.

אבי בקר חובש איחוד הצלה שגר בסמוך מסר: "מדובר בילד בן 3 וחצי שאיבד את ההכרה לאחר שראשו נלכד בין סורגים בחצר גן ילדים. הגעתי לזירה בתוך כחצי דקה מקבלת הקריאה ובסיוע אזרחים וחובש נוסף חילצנו את ראשו מהסורגים והענקנו לו סיוע רפואי ראשוני (פעולות הנשמה + מתן חמצן ונוזלים). למרבה הנס הטיפול המהיר הציל את חייו והוא שב להכרה מלאה".

קראו גם:

משלחת סיוע של מערך הכבאות מישראל תצא הבוקר לשריפות הענק בקפריסין

כוחות כבאות הוזעקו לחילוץ לכודים בתאונת דרכים בצומת אפק

נציבות כבאות והצלה נגד המתפרעים בבני ברק: "רכבי הכיבוי נרגמו באבנים על ידי פורעי חוק"

נפילה ממשאית וחילוץ מרכב: תאונות דרכים ופצועים במהלך הלילה והבוקר ברחבי הארץ

באוגוסט שעבר זכור מקרה נוסף של תינוק שניצל מנפילה – לאחר שראשו נתקע בסוגרי החלון. מתנדבי מד"א 'צוות הצלה' הוזעקו אז לשכונת רוממה בירושלים, בעקבות דיווח על פעוט כבן שנה שנמצא לכוד בסורגים. מוטי רייכמאן מתנדב 'צוות הצלה' סיפר אז כי "כשהגעתי למקום, נמצא פעוט כשהוא לכוד בסורגים שבביתו שבקומה החמישית. כל גופו של הפעוט היה מחוץ לסורגים וכמעט שצנח מטה.

צוותי כב"ה פעלו בזהירות הנדרשת לחילוצו כשבכל רגעי הדרמה שנדמו כנצח היינו ערוכים למנוע את פציעתו. לאחר זמן קצר ואודות למיומנות הצוותים, הפעוט חולץ ללא פגע, נבדק רפואית והועבר לזרועות אמו שהודתה נרגשות לכלל הצוותים באירוע".

בארגון צוות הצלה שבים ומזכירים להורים לעשות הכל כדי למנוע תאונות בית ולהקפיד על תקינות הסורגים בבית ובכך לשמור על חיי הילדים היקרים מכל.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן