צרות בקואליציה: רע"מ עושה שרירים מול בנט-לפיד ובאופוזיציה ממשיכים לתקוף

הבלאגן בממשלת בנט-לפיד: חבר הכנסת וליד טאהא אמר היום (ראשון) כי מפלגתו לא תצביע על חוקים חדשים וזאת עד להודעה חדשה. בציוץ שפרסם כתב כי "הודעתי לקואליציה שחברי הכנסת של רע״ם לא ישתתפו בדיוני הוועדות ולא יצביעו על חוקים במליאה עד להודעה חדשה". כעת בודקים בסביבת בנט מה גורם לרע"מ לעוגמת נפש כשהסברה היא שמדובר בשיתוף הפעולה הנרקם עם הרשימה המשותפת.

עוד בגזרת רע"מ, חבר הכנסת מאזן גנאים מרע"ם אמר היום בריאיון לרדיו מכאן כי כל החלטה של ממשלת ישראל לתקוף את הפלסטינים, תוביל ליציאתה של המפלגה מהקואליציה. בראיון לנאדר אבו תאמר, הוסיף גנאיים כי יש קווים אדומים – "עזה, לבנון והמקומות הקדושים למוסלמים ולנוצרים הם קווים אדומים".

"נתניהו עזב את בלפור, ובדיוק נגמרו החיסונים"

חודש ימים לאחר שחדל בנימין נתניהו להיות ראש הממשלה והפך להיות יו"ר האופוזיציה, פינה הלילה (ש') נתניהו את המעון הרשמי ברחוב בלפור בירושלים, ועבר עם רעייתו ובנו לביתם הפרטי בקיסריה.

חבר הכנסת אלי כהן, לשעבר השר לענייני מודיעין ושר הכלכלה (הליכוד) שוחח הבוקר עם גולן יוכפז וענת דוידוב ברדיו והגיב לדברים: "מדובר בהחלט בדבר דרמטי, נתניהו היה ראש ממשלה במהלך 12 השנים האחרונות. בסופו של דבר, הליכוד הייתה המפלגה הגדולה ביותר, והייתה כאן הונאת הבחירות הגדולה ביותר. נתניהו עוזב את בלפור ובדיוק נגמרים החיסונים, זה מחדל מאוד משמעותי של הממשלה, לדבר הזה יהיו גם השלכות בריאותיות. נתניהו היה גורם לכך שהיו עכשיו חיסונים".

על החלטתו של שר האוצר אביגדור ליברמן לבטל את סבסבודרך להעלות את שיעור התעסוקה של החרדים היא באמצעות מתן תמריצים. הממשלה מושחתת, ודואגת להעביר חוקים שגורמים לאנשים לעזוב את האידאולוגיה שלהם עבור כיסאות".

עוד הוסיף, כי: "מי שעושה לגיטימציה למגזר הערבי הם בנט ושקד. לא בחרנו את השותפים שלנו לאופוזיציה, בינינו לרשימה המשותפת אין שום חוט מקשר חוץ מהרצון להפיל את הממשלה".

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן