תאונות דרכים ועבודה: גבר נהרג בהרצליה, אישה נפלה אל מותה ברמת גן

כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב רוחמה בהרצליה בעקבות דיווח על פועל שנלכד בקריסת מבנה. כעבור מספר דקות נודע כי עקב אופי הפציעות הקשות נאלצו פראמדיקים של מד"א לקבוע את מותו של גבר כבן 30.

צוות אמבולנס הצלה בנצי הימל ושמעון חזן סיפרו: "כשהגענו למקום הכווינו אותנו לפועל כבן 30 ששכב מחוסר הכרה לאחר שנלכד תחת תקרה שקרסה. למרבה הצער, עקב אופי הפציעות הקשות, נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותו במקום״.

מהמשטרה נמסר: "המשטרה בודקת נסיבות קריסת גג בהרצליה, במהלכה נהרג אדם וסורקת אחר לכודים. המשטרה פתחה בחקירה לפני זמן קצר עם קבלת דיווח על קריסת גג בבית ברח' רוחמה בהרצליה. עפ"י גורמי רפואה, נאלצו לקבוע במקום את מותו של גבר שזהותו טרם ידועה. שוטרים וצוותי חילוץ במקום סורקים אחר לכודים נוספים, לצד בחינת נסיבות האירוע".

באירוע אחר, ‏מתנדבי זק"א תל אביב טיפלו הבוקר באישה כבת 30 שנפלה מגובה רב ברחוב פרוג ברמת גן. המתנדבים דאגו לכבוד הנפטרת וסייעו לצוות המז"פ המשטרתי בחקירת האירוע ואיסוף הממצאים. הגופה הועברה למכון לרפואה משפטית לצורך חקירה וזיהוי.

בתאונה אחרת היום, כונני ארגון הצלה הוזעקו לרחוב המכבים פינת אם המושבות בבני ברק בעקבות דיווח על רוכב אופנוע שנפגע ממשאית. יחד עם פראמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לגבר כבן 30 עם חבלת גפיים תחתונות , והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים בלינסון בפתח תקוה.

עוד באירועי היום, בשעה 12:26 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירדן על גבר שנפגע ממדחף סירה בחוף התכלת בטבריה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח פוריה גבר בן 57 במצב בינוני עם פציעה בגפיים תחתונות.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן