הרוג ופצוע בתאונת אופנוע ליד כרמיאל

צעיר בן 17 נהרג וצעיר נוסף בן 19 נפצע קשה בתאונת דרכים הלילה (בין שלישי לרביעי) ליד כרמיאל.

הלילה בשעה 01:35 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב אשר על תאונת אופנוע בכביש 784 משורשים לכרמיאל. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של צעיר כבן 17 ופינו במסוק צבאי לבי"ח רמב"ם צעיר כבן 19 במצב קשה עם פגיעה רב מערכתית כשהוא מורדם ומונשם.

חובש בכיר במד"א אחמד בדארנה סיפר: "כשהגענו למקום התאונה ראינו את האופנוע על הכביש ולא היה במקום פצוע. מעבר לגדר ההפרדה ראינו מספר פרטי לבוש והבנו שהפצוע ככל הנראה נפל לואדי שבצד הדרך. יחד עם הפראמדיק ובאמצעות אמבולנס 4×4 ירדנו לשטח ולאחר סריקות איתרנו את 2 הרכובים. צעיר כבן 17 היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעות קשות מאוד, הוא היה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. הפצוע השני שנפגע באורח קשה סבל מפציעות קשות, הרדמנו והנשמנו אותו וחילצנו אותו לנקודת חבירה עם מסוק צבאי שפינה אותו לבי"ח כשמצבו קשה."

פועל נפצע באזור התעשייה הישן בנתניה

פועל בן 56 נפצע בינוני עם חבלת ראש במהלך עבודתו במפעל באזור התעשיה הישן בנתניה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו אותו לבי"ח שיבא בתל השומר.

ילד בן 10 נפגע מרכב בתל אביב והובהל לבית חולים

בשעה 08:06 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב חיים לבנון בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א טיפלו ופינו לבית החולים איכילוב ילד בן 10 במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן