ערד: רמ"י משווקת 240 מגרשים לבניית יחידות דיור במזרח העיר

בגבעות המזרחיות של העיר ערד משווקים רשות מקרקעי ישראל ומשרד הבינוי והשיכון 240 מגרשים לבניה עצמית של 240 יח"ד הכוללים יחידות אירוח בשטח של 722 דונם. 

השכונה משווקת במסגרת תכנית 148/02/24 'שכונות מזרחיות ערד' שמטרתה הקמת שכונת מגורים חדשה איכותית וצמודת קרקע בצפון מזרח העיר. התכנית נועדה לחזק את העיר ערד בשכונה מדברית איכותית בעלת ציביון קהילתי ייחודי התומכת בהשתלבות נופית עם השטחים המדבריים, השתלבות אקולוגית והתאמת הבינוי לאקלים המדברי והשתלבות עירונית ונגישות לתשתיות עירוניות.

המגרשים בשכונה תוכננו בגודל של 500-1500 מ"ר בממוצע. במגרשים תותר הקמת יחידות אירוח בהתאם לגודל המגרשים, מיקומם ומאזן החנייה. עוד בתכנית שטחים למבני ציבור (כ-3300 מ"ר), שטחים למסחר ותעסוקה (כ-2000 מ"ר), דרכים ושטחים ציבוריים פתוחים.

ערד: רמ"י משווקת 240 מגרשים לבניית יחידות דיור במזרח העיר
ערד נופים – צילום: רמ"י | ענת רסקין – www.goarad.co.il

מכרז זה יהווה פתרון דיור חדש ואיכותי בדומה לסגנון המגורים בישובים הקהילתיים החזקים. המכרז ימשוך משפחות וצעירים מהאיזור ומהבסיסי צה"ל החדשים. המעוניינים להקים בית צמוד קרקע בשכונה איכותית עם נוף ייחודי, איכות חיים ונגישות מלאה לתשתיות ומוסדות חינוך וציבור.

במכרז מזמינה רשות מקרקעי ישראל, את הציבור להגיש הצעות לחתימה על חוזה חכירה ישירה לתקופה של 98 שנים עם אופציה להארכה לעוד 98 שנים ולחתימת חוזה בנייה, לבניית 240 יחידות דיור למגורים בבנייה עצמית ב-240 מגרשים. המכרז מיועד לפרטיים אשר רוכשים זכויות בקרקע לבניית יחידות דיור.

חוברת המכרז תפורסם באתר האינטרנט של רמ"י בשבועות הקרובים ניתן להוריד ולעיין בחוברת ללא תמורה. ההשתתפות במכרז דורשת הרשמה מראש באתר "ממשל זמין". הגשת ההצעות תתבצע באמצעות מערכת המכרזים המקוונת. המועד האחרון להגשת הצעות הוא 22/11/2021 בשעה 12:00 בצהריים.

קראו גם:

עיריית תל אביב-יפו תשקיע בעשור הקרוב 100 מיליון ש"ח כדי לשפץ 1,000 בתים משותפים בשנה

הדיור בשכירות ארוכת הטווח בחיפה: החל שיווק 109 יח"ד בשכונת נווה שאנן 

מתחם תעסוקה משותף להייטק ותעשייה מתקדמת יוקם בשיתוף פעולה של ירושלים ומבשרת

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן