אירועי הלילה: צה"ל תקף בלבנון בעקבות ירי רקטות; מספר נפגעים בתאונות ברחבי הארץ

כוחות ארטילריים של צה"ל תקפו הלילה בשטח לבנון בתגובה לשיגור הרקטות מלבנון לשטח ישראל מוקדם יותר הבוקר. בעיריית נהריה והרשויות בסביבה עדכנו את התושבים כי "בהמשך להדי פיצוצים שנשמעו באזור הגליל המערבי נמסר מצה״ל, כי בוצע ירי מלבנון לשטח ישראל. שיגור אחד יורט, והשיגור השני נפל בשטח פתוח. צה״ל השיב באש לעבר מקורות הירי. הרשות עומדת בקשר רציף עם גורמי הצבא, אין הנחיות מיוחדות והשגרה בנהריה ובאזור נמשכת כסדרה".

והלילה התרחשו גם מספר תאונות דרכים ואירועים חריגים. כך למשל, כונני ארגון הצלה הוזעקו הלילה לרחוב פבזנר בחיפה בעקבות דיווח על נפילה מגובה. יחד עם צוות אמבולנס של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לגבר כבן 45 עם חבלת ראש והוא פונה במצב בינוני לבית החולים רמב"ם בעיר.

חובשי הצלה יחיאל מושקוביץ ומרדכי ויסבלום סיפרו: "כשהגענו למקום מצאנו גבר כבן 45 עם חבלת ראש לאחר שנפל מגובה של כ 4 מטרים, יחד עם החובשים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני הכולל עצירת דימומים וחבישות, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול רפואי בחדר טראומה בבית החולים רמב"ם בעיר".

במקרה אחר, אל מיון המרכז הרפואי ברזילי הגיע בשעות הבוקר המוקדמות פצוע ירי כבן 30 שנפגע בירך. מטופל, נבדק, במצב קל עד בינוני, יציב.

ובאירוע נוסף, בשעה 01:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון, על רוכב אופניים חשמליים שהתנגש בעמוד, ברחוב ברל כצנלסון בכפר סבא. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים בילינסון, צעיר כבן 18 , במצב קשה, עם חבלת ראש , מורדם ומונשם.

כמו כן, תאונה עם מעורבות רכב ואופנוע אירעה ברחוב העצמאות באור יהודה. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לרוכב האופנוע בן 22 שנפצע באורח קל.

במקביל, צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לשתי נשים שנפצעו קל כתוצאה מהתהפכות רכבם בדרך בר יהודה בקרית מלאכי.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן