עכו: פועל בניין נהרג במהלך עבודתו באתר בנייה

פועל בן 40 נהרג הבוקר (ד') באתר בנייה בעכו.

בשעה 08:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב אשר על פועל שנפגע מחפץ כבד שנפל עליו באתר בנייה ברחוב הכרם בעכו. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על פועל כבן 40 ללא סימני חיים וקבעו את מותו. טימור

פראמדיקית מד"א זוהר אלבז סיפרה: "הגענו לאתר הבנייה והובילו אותנו אל הפועל ששכב מחוסר הכרה ועם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום".

מהמשטרה נמסר כי היא "פתחה בבדיקת נסיבות תאונת עבודה קטלנית באתר בניה בעכו במוקד 100 התקבל דיווח, בדבר תאונת עבודה קטלנית באתר בניה בעכו במסגרתה נפגע עובד מחפץ כבד וונמחץ למוות. עפ"י גורמי רפואה, המנוח תושב זר, שזהותו טרם ידועה, נפצע באורח אנוש ובתום ניסיונות החייאה מותו נקבע במקום. המשטרה פתחה בבדיקת הנסיבות ונציג משרד העבודה זומן למקום".

חוף גנים: פעולות החייאה על גבר בן 30 לאחר טביעה

צוותי הרפואה של איחוד הצלה ביצעו בצהריים פעולות החייאה בגבר כבן 30 לאחר שטבע בכינרת. ישראל מאיר בוסקילה חובש איחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום הנפגע שכב על החוף, לדברי עוברי אורח הוא היה מספר דקות מתחת למים והמצילים משו אותו החוצה. ביצענו בו פעולות החייאה וכאשר הגיעה ניידת טיפול נמרץ למקום הוא פונה תוך כדי החייאה לבית החולים כאשר מצבו מוגדר קשה".

כביש 89: רוכב אופנוע נפגע באורח קשה בתאונה עם רכב פרטי

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לפני הצהריים (21/7) סיוע רפואי ראשוני לרוכב אופנוע כבן 50 שנפגע באורח קשה, בזירת תאונת דרכים עם מעורבות רכב פרטי בכביש 89 בין כברי למעלות.

אוריאל כהן סגן ראש סניף נהריה – שלומי באיחוד הצלה סיפר: "מדובר בזירת תאונה קשה מאוד, רוכב האופנוע שכב כ100 מטר מהאופנוע. בסיוע חובשים נוספים מאיחוד הצלה הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני והוא פונה בניידת טיפול נמרץ כאשר מצבו מוגדר קשה".

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן