טרגדיה נוראית: האבא טבע למוות בסופ"ש, גופה בנו בן ה-10 אותרה אף היא בים בעכו

משטרת ישראל עוסקת בסריקות בים בעכו אחר קטין בעקבות חשש כי טבע: הבוקר (א') נמסר כי בהמשך לחיפושים אחר הנעדר בעכו שעלה חשש כי טבע בים, לפני זמן קצר אותרה מול חופי עכו, במרחק של כ 150 מ' מהחוף, ע"י לוחמי יחידת להבה / כב"ה, גופה וכעת מוודאים את זהותה.

קודם לכן הודיעה משטרת ישראל כי היא פתחה אתמול בשעות הלילה בחיפושים עם קבלת דיווח על קטין כבן 10, תושב נצרת ששהה אתמול עם אביו בחוף ארגמן בעכו. גופתו של האב בן ה 46, נמצאה אתמול בחוף התמרים בעיר ומותו נקבע על ידי גורמי רפואה.

במהלך שעות הלילה ערכו כוחות משטרה רבים בהם שוטרי משטרת עכו, מתנדבים, ספינות השיטור הימי של מחוז חוף ומסוק משטרתי סריקות לאיתור הקטין.

הבוקר התחדשו החיפושים בחוף ארגמן בשת"פ יחידת השיטור ימי וכוחות מקצועיים של כב"ה.

טרגדיה נוראית: האבא טבע למוות בסופ"ש, גופה בנו בן ה-10 אותרה אף היא בים בעכו
דוברות כבאות והצלה

מכבאות והצלה נמסר גם כן על "חיפוש נעדר בים התיכון – יחידת להבה ולוחמי האש מתחנת זבולון, פועלים ברגעים אלו בסריקות בחוף התמרים/ארגמן בעיר עכו, לאיתור ילד שנעדר בים מאמש". בהמשך נמסר – "איתור ילד שנעדר בחוף התמרים בעיר עכו:  יחידת להבה איתרה את הילד שנמשה מן המים ברגעים אלו ומעובר לגורמי הרפואה".

האירוע הראשון עם אביו אמש החל בדיווח על החייאה על גבר שטבע בחוף התמרים בעכו.  בשעה 18:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב אשר על טביעה בחוף התמרים בעכו. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בגבר כבן 46 – כאמור לבסוף נקבע מותו.

Print Friendly, PDF & Email

רק מה שמעניין וחשוב לדעת! הצטרפו לוואטסאפ העדכונים של ניוזרום - בלי חפירות, רק דיווחים:

נגישות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן